Služby a produkty

Vývoj, výroba, servis, opravy, ozvučování …

AC Akustika

Získali jsme důvěru již mnoha našich zákazníků zejména pro naši kvalitu, přijatelné ceny, dodržování termínů a cenových nabídek. Máte-li zájem, neváhejte a kontaktujte nás – podrobně s vámi probereme stav vašeho zařízení, možnost doplnění, rekonstrukci nebo opravu. Navrhneme Vám nejvýhodnější řešení realizace a návrh řešení pro vás provedeme zcela ZDARMA.
z

Ozvučení prostor

Nabízíme kompletní realizací prostorů vyžadujících akustická řešení: učebny, kanceláře, konferenční místnosti, kina, divadla, call centra, hudební zkušebny,nahrávací studia. Provádíme řešení, projekty, výrobu, montáž a poradenství v oboru akustika.
y

Výroba a prodej reproduktorů

Výroba a prodej reproduktorů, reproduktorových soustav a profesionálních zvukových systémů.
g

Prodej komponentů pro profesionální akustiku

Prodej zesilovačů a všech komponentů pro profesionální akustiku.

Instalace zvukových systémů

Návrh a instalace zvukových systémů na klíč (sportovní haly, fotbalové a hokejové stadiony, diskotéky, kluby, divadla, kina, atd.)

Opravy reproduktorů

Opravy a úpravy všech reproduktorů české a zahraniční výroby.

Technika 100V

Výroba, prodej a instalace 100V techniky

Pódiové a střešní systémy

Výroba, prodej a pronájem pódiových a střešních systémů

Mobilní zvukový systém

Pronájmem nebo ozvučení mobilním zvukovým systémem od 2kW do 100kW

Ostatní služby

Pokud potřebujete ozvučit nějaký prostor (bez ohledu na jeho velikost, umístnění, venku či uvnitř) jste na správné adrese. Potřebujete opravit nebo vyrobit na zakázku reproduktory, reproboxy, kompletní ozvučovací systém ? Jste na správné adrese ! Kontaktujte nás – poradíme vám přesně podle vašich potřeb…na tel. +420 608 825300